بخش گفتاردرمانی مرکز نشاط واقع در فردیس کرج محلی تخصصی جهت درمان انواع اختلالات بلع و گفتار در کودکان و خردسالان مبتلا به انواع مشکلات بلع و گفتار می باشد.


همیشه در کنار شما هستیم

بخش گفتاردرمانی مرکز نشاط واقع در فردیس کرج محلی تخصصی جهت درمان انواع اختلالات بلع و گفتار در بزرگسالان مبتلا به انواع اختلالات گفتاری در زمینه سکته های مغزی و پارکینسون می باشد.


  • کادر مجرب
  • لیست قیمت
  • پوشش بیمه ای
  • مشاوره آنلاین
کادر مجرب

کارشناسان گفتاردرمانی در مرکز طب فیزیکی و توانبخشی فردیس کرج فارغ التحصیل بهترین دانشگاه های علوم پزشکی در رشته گفتاردرمانی بوده و حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای تخصصی در رشته مربوط می باشند. پرسنل ما موظف به طی کردن دوره های بازآموزی در دوره های شش ماهه می باشند و همواره جهت شرکت در کنگره های داخلی و خارجی برای اطلاع از جدیدترین و به روزترین متدهای درمان بیماران تشویق و حمایت می شوند.

لیست قیمت

کلیه مبالغ دریافتی جهت ارایه خدمات گفتاردرمانی بر اساس تعرفه های ارایه شده توسط وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی می باشد.

پوشش بیمه ای

بخش طب فیزیکی ما در فردیس کرج در حال حاضر با بیمه های تامین اجتماعی، سلامت و خدمات درمانی ارتش قرار داد دارد و درخواست عقد قرارداد با سایر بخش ها همچون فیزیوتراپی، کاردرمانی و گفتار درمانی و نیز با بانک ها، شهرداری ها، بیمه های تکمیلی البرز، سینا، ایران و آسیا نیز ارسال گردیده است.  کلیه خدمات  بر اساس تعرفه های سازمان های بیمه گر به بیمه شده های آنها ارایه می گردد. برای کلیه بیمه های تکمیلی فاکتور رسمی ارایه می گردد.

مشاوره آنلاین

کارشناسان گفتاردرمانی ما در مرکز جامع طب فیزیک و توانبخشی آماده ارایه مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری به همشهریان محترم در فردیس و کرج و سایر نقاط ایران می باشند. جهت اطمینان از نحوه ارایه خدمت و امکانات مرکز برای بیماری های خاص حتما با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره آنلاین کلیک کنید


اطلاعات تماس

آدرس

استان البرز، فردیس، بلوار بهاران غربی ( کانال غربی )، تقاطع جاده دهکده، ساختمان برلیان، طبقه دوم.

تلفن

۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۰
۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۸
۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۹

ایمیل

neshatalborz@gmail.com

درباره ما

مرکز طب فیزیکی نشاط با تمرکز بر بیماری های مفاصل، استخوان و ستون مهره ها با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در خدمت بیماران محترم می باشد. مرکز توانبخشی نشاط با تمرکز بر توانبخشی بیماران دچار سکته مغزی، ضربه های مغزی، ام اس، سی پی و ضایعات نخاعی در بخش های فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی و ارتوپدی فنی با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در خدمت بیماران محترم می باشد.

Whatsapp
ارسال از طریق واتس اپ