فیزیوتراپی در منزل


فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات درمانی ارزشمند است که به بیماران ارائه می شود. بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند ام اس ، فلج مغزی ، سکته مغزی و یا افراد سالمند دچار درجاتی از مشکلات حرکتی هستند. که برای برخی از آنها مراجعه به مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی مشکل می باشد. و گاها شرایط نامساعد بیرون از منزل مانند آلودگی هوا و جدیدا بحران کرونا خطری جدی برای سلامتی این عزیزان محسوب می شود که ادامه روند درمان در خارج از منزل را برایشان بسیار دشوار می کند.

با دریافت خدمات فیزیوتراپی در خانه و محل زندگی شما نیاز به جابجایی بیمار و بروز مشکلات برای وی و اطرافیان نیز نبوده و بیمار می تواند به راحتی در کنار اعضای خانواده خدمات فیزیوتراپی در منزل را دریافت کند.

بدین منظور کلینیک فیزیوتراپی نشاط فردیس کرج با ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل این امر را برای بیماران تسهیل کرده است.

شما می‌توانید خدماتی همانند فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، ویزیت در منزل ، ماساژ در منزل ، گفتار درمانی و… را از متخصصین حرفه ای و مجرب کلینیک نشاط به صورت کامل حرفه ای و با رعایت تمامی نکات بهداشتی در منزلتان دریافت کنید.

ما در شرایط بحران کرونا در کنار شماییم و سلامتی شما خواست و آرزوی قلبی ماست.

با هم در خانه میمانیم

کلینیک جامع توانبخشی و فیزیوتراپی نشاطفیزیوتراپی در منزل


شما میتوانید از طریق فرم زیر جهت هماهنگی های لازم با ما در ارتباط باشید و یا به شماره 09036522555 در واتس اپ و تلگرام پیام دهید.  0/5 (0 نظر)

  اطلاعات تماس

  آدرس

  استان البرز، فردیس، بلوار بهاران غربی ( کانال غربی )، تقاطع جاده دهکده، ساختمان برلیان، طبقه دوم.

  تلفن

  ۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۰
  ۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۸
  ۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۹

  ایمیل

  neshatalborz@gmail.com

  درباره ما

  مرکز طب فیزیکی نشاط با تمرکز بر بیماری های مفاصل، استخوان و ستون مهره ها با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در خدمت بیماران محترم می باشد. مرکز توانبخشی نشاط با تمرکز بر توانبخشی بیماران دچار سکته مغزی، ضربه های مغزی، ام اس، سی پی و ضایعات نخاعی در بخش های فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی و ارتوپدی فنی با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در خدمت بیماران محترم می باشد.

  Whatsapp
  ارسال از طریق واتس اپ