پزشکان
دکتر سینا یثربی


دکتر سینا یثربی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از دانشگاه آمریکایی حاجت تپه ترکیه دارای بورد تخصصی اروپا می باشد. دکتر سینا یثربی دوره تخصص چهار ساله طب فیزیکی و توانبخشی را در ترکیه گذرانده است و پس از آن دوره تکمیلی یک ساله سونوگرافی سیستم اسکلتی و عضلانی را در همین دانشگاه به اتمام رسانده است.
وی همچنین عضو موسس انجمن لنف ادم آناتولی ترکیه بوده و تجربه درمان بیش از هزار بیمار دچار لنف ادم را دارا می باشد. ایشان در درمان غیر جراحی دیسک کمر و گردن، انجام نوار عصب و عضله، تزریقات مفصلی و درمان آسیب های ورزشی تجربه طولانی داشته و هم اکنون نیز به عنوان پزشک متخصص توانبخشی مقیم در موسسه خیریه کهریزک در درمان بیماران دچار ام اس، ضربه های مغزی، آسیب های نخاعی و سکته های مغزی به خدمت مشغولند.
دکتر سینا یثربی در حال حاضر در مرکز نشاط واقع در فردیس کرج به درمان بیماران می پردازند. بخش های فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی و واحد ارتز و پروتز کلینیک نشاط زیر نظر مستفیم دکتر سینا یثربی به فعالیت مشغول هستند.دکتر محمدرسول نظام آبادی


دکتر محمدرسول نظام آبادی متخصص طب فیزیکی و توان بخشی. فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران. گذراننده دوره تخصصی طب فیزیکی و توان بخشی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.دکتر ایلا داریوش فر


دکتر ایلا داریوش فر متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)
فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران (انستیتو روانپزشکی تهران)
روانپزشک مرکز مشاوره دانشگاه
روانپزشک مرکز ( نگهداری سالمندان و کودکان اتیسم) بهزیستی


0/5 (0 نظر)

اطلاعات تماس

آدرس

استان البرز، فردیس، بلوار بهاران غربی ( کانال غربی )، تقاطع جاده دهکده، ساختمان برلیان، طبقه دوم.

تلفن

۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۰
۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۸
۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۹

ایمیل

neshatalborz@gmail.com

درباره ما

مرکز طب فیزیکی نشاط با تمرکز بر بیماری های مفاصل، استخوان و ستون مهره ها با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در خدمت بیماران محترم می باشد. مرکز توانبخشی نشاط با تمرکز بر توانبخشی بیماران دچار سکته مغزی، ضربه های مغزی، ام اس، سی پی و ضایعات نخاعی در بخش های فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی و ارتوپدی فنی با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در خدمت بیماران محترم می باشد.

Whatsapp
ارسال از طریق واتس اپ