توانایی‌های شما را به شما باز می‌گردانیم

کادرمانی مرکز نشاط فردیس مجهزترین مرکز کاردرمانی بیماری های جسمی در منطقه فردیس کرج می باشد که جهت ارایه خدمات به بیماران دچار آسیب های مغزی٬ سکته های مغزی٬ ضایعات نخاعی و نیز کودکان مبتلا به تاخیر رشد و سی پی تجهیز گشته است.


  • کادر مجرب
  • لیست قیمت
  • پوشش بیمه‌ای
  • مشاوره آنلاین
کادر مجرب

کارشناسان و دستیاران کاردرمانی در مرکز طب فیزیکی و توانبخشی فردیس فارغ التحصیل بهترین دانشگاه های علوم پزشکی در رشته کاردرمانی و پرستاری بوده و حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مربوط می باشند. پرسنل ما موظف به طی کردن دوره های بازآموزی در دوره های شش ماهه می باشند و همواره جهت شرکت در کنگره های داخلی و خارجی برای اطلاع از جدیدترین و به روزترین متدهای درمان بیماران تشویق و حمایت می شوند.

لیست قیمت

کلیه مبالغ دریافتی جهت ارایه خدمات کاردرمانی بر اساس تعرفه های ارایه شده توسط وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی بوده و حتی در مورد خدمات کاردرمانی اطفال و بیماران سکته مغزی، قیمت ها به مراتب پایین تر از تعرفه های مصوب می باشد.

پوشش بیمه‌ای

بخش کاردرمانی مرکز جامع طب فیزیکی و توانبخشی نشاط واقع در فردیس کرج کلیه خدمات را بر اساس تعرفه های سازمان های بیمه گر به بیمه شده های آنها ارایه می دهد. برای کلیه بیمه های تکمیلی فاکتور رسمی ارایه می گردد.

مشاوره آنلاین

کارشناسان کاردمانی ما در مرکز جامع طب فیزیک و توانبخشی آماده ارایه مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری به همشهریان محترم در فردیس و کرج و سایر نقاط ایران می باشند. جهت اطمینان از نحوه ارایه خدمت و امکانات مرکز برای بیماری های خاص حتما با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره آنلاین کلیک کنیدفلج مغزی یا سی پی


کودکان دچار فلج مغزی یا سی پی در ایام کودکی فرصتی طلایی جهت بهبود عملکرد جسمی دارند که نباید این زمان را از دست داد. همکاران کاردرمان ما در کلینیک نشاط در فردیس کرج تجربه و تجهیزات لازم جهت ارایه خدمت به این عزیزان را دارند تا هرچه سریعتر استقلال خود را حفظ نموده و توانایی های عملکردیشان افزایش یابد.اختلالات ذهنی


کودکان دچار اختلالات ذهنی این فرشته های زمینی، مهربان ترین موجودات این کره خاکی می باشند. تمام تلاشمان این است تا با صداقتی که شایسته روح لطیف این فرزندان دلبندمان می باشد در جهت بهبود عملکرد ذهنی این عزیزان گام برداریم. در بخش کاردرمانی کلینیک نشاط تجهیزات لازم جهت کاردرمانی این عزیزان موجود می باشد و همکاران ما با صبر و حوصله تمام تلاششان را جهت بهبود آنها می نمایند.


کادرمانی اوتیسم در فردیس

اوتیسم


بیماران مبتلا به اوتیسم هر چند متفاوت به نظر می رسند اما غالبا توانایی های ویژه ای دارند که به رشد و شکوفایی آنها کمک شایانی می نماید. همکاران ما در بخش کاردرمانی کلینیک نشاط در فردیس کرج  آماده ارایه خدمات به این دوستان استثناییمان هستند تاهر چه سریعتر استعدادهایشان شناخته شده و توانایی های عملکردیشان افزایش یابد.کاردرمانی


کاردرمانی شاخه ای از شاخه های علوم پزشکی در حوزه توانبخشی و علم استفاده از فعالیت‌ های هدفمند برای پیشگیری از ناتوانی، بهبود توانایی های موجود در بیماران دارای ناتوانی و افزایش استقلال برای انجام فعالیت های روزمره ی آنهاست. هدف این روش درمانی و توانبخشی بازیابی توانایی های از دست رفته، بهبود توانایی های موجود، رسیدن به حداکثر استقلال فردی است.
0/5 (0 نظر)

اطلاعات تماس

آدرس

استان البرز، فردیس، بلوار بهاران غربی ( کانال غربی )، تقاطع جاده دهکده، ساختمان برلیان، طبقه دوم.

تلفن

۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۰
۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۸
۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۹

ایمیل

neshatalborz@gmail.com

درباره ما

مرکز طب فیزیکی نشاط با تمرکز بر بیماری های مفاصل، استخوان و ستون مهره ها با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در خدمت بیماران محترم می باشد. مرکز توانبخشی نشاط با تمرکز بر توانبخشی بیماران دچار سکته مغزی، ضربه های مغزی، ام اس، سی پی و ضایعات نخاعی در بخش های فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی و ارتوپدی فنی با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در خدمت بیماران محترم می باشد.

Whatsapp
ارسال از طریق واتس اپ