عملکرد شما را افزایش می دهیم.

بخش ارتوپدی فنی مرکز نشاط فردیس مجهزترین مرکز ارتوپدی فنی جهت ساخت انواع ارتز و پروتر جهت انواع اختلالات سیستم اسکلتی و عضلانی می باشد.همیشه در کنار شما هستیم

بخش ارتوپدی فنی مرکز نشاط فردیس مجهزترین مرکز تولید انواع کفی و کفش جهت اختلالات و دفرمیتی های مادرزادی و اکتسابی در منطقه فردیس کرج می باشد.
  • کادر مجرب
  • لیست قیمت
  • پوشش بیمه‌ای
  • مشاوره آنلاین
کادر مجرب

کارشناسان ارتوپدی فنی و متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی در مرکز طب فیزیکی و توانبخشی فردیس کرج فارغ التحصیل بهترین دانشگاه های علوم پزشکی در رشته های توانبخشی و ارتوپدی فنی بوده و حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای تخصصی در رشته مربوط می باشند. پرسنل ما موظف به طی کردن دوره های بازآموزی در دوره های شش ماهه می باشند و همواره جهت شرکت در کنگره های داخلی و خارجی برای اطلاع از جدیدترین و به روزترین متدهای درمان بیماران تشویق و حمایت می شوند.

لیست قیمت

کلیه مبالغ دریافتی جهت ارایه خدمات توانبخشی و ساخت انواع ارتز و پروتز بر اساس تعرفه های ارایه شده توسط وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی بوده و حتی در مورد خدمات مشاوره ای و کاردرمانی تمرینات ارتز و پروتز قیمت ها به مراتب پایین تر از تعرفه های مصوب می باشد.

پوشش بیمه‌ای

بخش طب فیزیکی ما در فردیس کرج در حال حاضر با بیمه های تامین اجتماعی، سلامت و خدمات درمانی ارتش قرار داد دارد و درخواست عقد قرارداد با سایر بخش ها همچون فیزیوتراپی، کاردرمانی و گفتار درمانی و نیز با بانک ها، شهرداری ها، بیمه های تکمیلی البرز، سینا، ایران و آسیا نیز ارسال گردیده است. برای کلیه بیمه های تکمیلی فاکتور رسمی ارایه می گردد.

مشاوره آنلاین

کارشناسان ارتوپد فنی ما در مرکز جامع طب فیزیک و توانبخشی آماده ارایه مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری به همشهریان محترم در فردیس و کرج و سایر نقاط ایران می باشند. جهت اطمینان از نحوه ارایه خدمت و امکانات مرکز برای بیماری های خاص حتما با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره آنلاین کلیک کنیدپروتز (عضو مصنوعی)


تکنولوژی پیشرفته و ساخت پروتز و اعضای مصنوعی با کیفیت برای افراد دارای نقص عضو تنها بخشی از خدمات متخصصین طب فبزیکی و توانبخشی است و بسیار مهم است که افراد در مورد داشتن پروتز و انتخاب نوع آن آگاهانه تصمیم گرفته و بهترین گزینه را انتخاب کنند. همچنین عادت کردن به عضو جدیدی از بدن و کنار آمدن با آن به لحاظ فیزیکی و روانی یک چالش بزرگ است که پیروزی در آن نیازمند همراهی و تعامل مؤثر با متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی می باشد. متخصصین ما در واحد ارتوپد فنی کلینیک نشاط فردیس آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.


4/5 (1 نظر)

اطلاعات تماس

آدرس

استان البرز، فردیس، بلوار بهاران غربی ( کانال غربی )، تقاطع جاده دهکده، ساختمان برلیان، طبقه دوم.

تلفن

۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۰
۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۸
۰۲۶۳۶۵۲۲۵۵۹

ایمیل

neshatalborz@gmail.com

درباره ما

مرکز طب فیزیکی نشاط با تمرکز بر بیماری های مفاصل، استخوان و ستون مهره ها با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در خدمت بیماران محترم می باشد. مرکز توانبخشی نشاط با تمرکز بر توانبخشی بیماران دچار سکته مغزی، ضربه های مغزی، ام اس، سی پی و ضایعات نخاعی در بخش های فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی و ارتوپدی فنی با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در خدمت بیماران محترم می باشد.

Whatsapp
ارسال از طریق واتس اپ